Sizlerle birlikte nice başarılara...

    25 yıllık sektör gazeteciliği tecrübemizi 2009 yılında Net/Medya Yayıncılık’la harmanlayarak sektöre yeni bir nefes ve vizyon kazandırmak amacıyla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Temel vizyonumuz, alışılagelmiş bir reklam firması olmanın ve bu kulvarda yayın yapmanın dışında sektörün firmalarına her zaman destek olabilmek ve onların sorunlarını dillendirebilmelerine olanak verebilmek, başarılarının haklı gururlarını tüm sektöre duyurmaktır. Sektörel yayıncılığa yeni bir soluk kazandırmamızın, her sayıda yeni bir editoryal başarıya imza atmamızın haklı gururunu yaşıyoruz.

        Taşıdığı misyon ve birikimleri ile iş dünyasına vermiş olduğu hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’nin sektörel yayıncılığına farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen sinerjisi ile yayın hayatında olan Taşıma & Kaldırma Sektörel Haber Gazetesi aracılığıyla, siz de başarılarınızı, sektörel sorunlarınızı, haberlerinizi tüm sektöre duyurun!2010 yılı itibari ile gelişme 

teknoloji ,değişen marketing medya planlama çalışmaları ile yeni Dünya yayıncılık sistemine ayak uydurmak amacıyla ,sosyal medya üzerinden Dijital ortam geçmemiz ve bunu her yıl geliştirerek milyonlara varan görüntüleme ile firmalarımıza katma değer oluşturan bir kurum olduk. Takipçilerimiz sektörü bizimle takip ediyor ,nefes alıyor..

 

         Güçlü Ajans Kadromuzla, Net Medya, kendi iç dinamiğinde oluşturduğu –Net medya TV Youtobe kanalı ile sektöre yeni bir heyecan katmış, Net Medya Ajans ile web tasarım, bilişim, yazılım, üst ve altçizgi çalışmaları, broşür, promosyon, grafik hizmetleri vermektedir.

         Net Medya’nın diğer kolu olan ,video çekim ,tanıtım filmleri haber röportaj Net-Medya youtobe tan sektörün sorunlarını anlatan Tv ekranımızla 2020 senesinde hızlı geliştireceğimiz önemli projelerimiz olacaktır.

Enmak /Expo fuar zirve sektörün iş geliştirmesine yönelik çözüm ortaklığı yaptığımız “Vinç işletmeciler Derneği (Bursa) organizasyonu, Demos fuarcılık ”İskele-Kalıp sanayi fuarı” Nükleer Enerji etkinlikleri ve diğer organizasyonlarla sektöre nefes olan projelerde olmaktadır.

         Hedeflerimizi daha butik anlaşılır, marketing çözümleri kendi Sosyal medya ağımızla faydalı hale getirmeyi firmalarımıza sunmak, firmalarımızın geriye dönüşleri hedeflerimiz olacaktır.